Limuzin Kiralama

Limousine Rental

Elbette sayısız firmaların araç kiralama işi yaptığı herkes tarafından malum. Üç beş sıradan ve basit araç ile yapılan bu işleme ne yazık ki araç kiralama adı verilmektedir. Oysa bu sektör, öyle her önüne gelenin yapabileceği, üç beş araç ile yapılabilir derece de sıradan bir iş kolu değildir. Son derece profesyonel bir işletme anlayışı gerekmektedir. Son derece yetişmiş elemanlar ve alanın da etkin, yetkin markaların ve en üst araçlarının filo da olması ile yapılabilir bir meslektir. Her şeyden evvel bilinmesi gereken şey, Bu işin son derece önemli bir Meslek olduğudur. Bu bilinç, bu mesleği yapanlardan daha ziyade, kiralama gereksinimi duyan kitlede olması gereken bir özelliktir.

Zira müşteri kitlemiz, bu işin anlam, önem ve özelliğini kavramadığı sürece, firmalar arasında ki profesyonelliğin farkını da kavrayamıyor ve adeta yaptığımız tüm emek ve çabalar havada kalıyor. Firmamız, bu işi bir meslek edinmiş olmak ile birlikte, gerek kendi tüzel kişiliğine ve gerekse mesleğe yüklediği engin saygı nedeni ile sıra dışı bir hizmet kalitesine sahiptir. Bu hassasiyet, bu ciddiyet ve bu özen ile hizmet vermekteyiz. Bütün bu özellikler, kalite ve profesyonel hizmet anlayışı sebebi ile Kıbrıs Limuzin Kiralama haklı ve özel bir konuma sahip olmuştur. Bu özelliği dolayısıyla, Kıbrıs gibi güzide bir ülke de limuzin kiralayan tek firmadır. Tüm araçlarımız en üst marka ve en üst modellere sahip otomatik araçlardan oluşmaktadır.

Tüm araçlarımız, İngiliz yasa ve kanunlarınca da etkin ve yetkin bulunan sigortalama güvencesi altına alınmıştır. Bu özellik dolayısıyla, oluşabilecek tüm riskler firma tarafından karşılanmış ve sizlere huzur ve güven içerisin de kullanım zevk ve imkânları sunulmuştur. Tüm araçlarımızın günlük, haftalık ve yıllık bakımları yapılmakta, en steril ortam da temizlik işlemleri gerçekleştirilmekte ve sizlere sorunsuz araç teslimatı yapılmaktadır. Araçlarımız, siz ve ailenizin tüm fertlerinin can ce mal güvenliği en üst seviye de ciddiye alınmış ve bu özen ile dizayn edilmiştir.

Firmamız ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren araç hazırlanma aşamasına geçilmekte ve siz daha hava limanından çıkmazdan evvel, araç kapı önünde sizleri hazır beklemektedir. Sorunsuz, risksiz, güvenli ve zevk içerisin de alacağınız bu hizmet sizlerin de dikkatinden kaçmayacak ve tebrik ve teşekkürleriniz mutlaka bizlere de ulaşacaktır. Bu inanç ve öz güven ile hizmet veren firmamız, hitap ettiği kitleyi her geçen gün daha büyüyerek devam etmektedir.

Tüm bu özel ve sıra dışı hizmet bedelini, nakit ödemenizin yanı sıra, kredi kartı ile ödeme imkânı da sizlere sunulmaktadır. Firmamız, Kıbrıs Limuzin Kiralama noktasın da tek ve rakipsiz bir firmadır. Hizmet anlayışı ile bu rakipsizlik uzun yıllar devam edecektir. Zira inandığımız hiç bir ilkemizden ödün vermeden, taviz vermeden ve her geçen gün daha gelişerek devam etmekteyiz.

What do you think?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Bir Katalog Alın
WhatsApp chat